shadow-ornament

Food - Mood
Holistyczne centrum profilaktyki zdrowia fizycznego i psychicznego - dieta, psyche i trening zdrowotny.

Food-Mood założyły dwie pasjonatki z branży dietetyki, psychologii i treningu. Kasia – Food i Małgosia – Mood to połączenie holistycznych kompetencji w zakresie zdrowia fizycznego i psychicznego. Kasia od spraw jelitowych i Małgosia od mózgowych to idealne połączenie wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Psycholog, który „zna się” na żywieniu i dietetyk, który rozumie psychologię!

Ciało i umysł tworzą jedną całość. 

Ich harmonia i współdziałanie są kluczem do zdrowia. Jelita wpływają na mózg a mózg wpływa na jelita. Ale dziś zdrowie to coś więcej. To emocje, odczucia i reakcje biologiczne, neurorewolucja, kondycja psychiczna i dietoterapia. System naczyń połączonych, w których ciało jedynie ma nam zawsze służyć. Choroba jest często programem naprawczym mózgu. A taka interpretacja choroby zobowiązuje. Zobowiązuje do ciekowości każdego z Was. Każdego indywidualnie i wyjątkowo.

Katarzyna Wysocka

„Czarodziej – dietetyk od spraw trudnych i niemożliwych”

Dietetyk, Coach Zdrowia, Trener Personalny, Doktor Nauk O Kulturze Fizycznej

Czytaj więcej

Małgorzata Pietrzak

Nietuzinkowy, niesztampowy psycholog z rentgenem do spraw ludzkich

Psycholog kliniczny myślący biologicznie, Psycholog Zdrowia, Psychodietetyk, Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, Doradca Żywieniowy, Trener Personalny.

Czytaj więcej
Czym jest FOOD?

FOOD to zaawansowane postępowanie dietetyczne i dietoterapeutyczne, mające na celu polepszenie pracy jelit i poprawę samopoczucia fizycznego.

Czym jest MOOD?

MOOD to wieloaspektowa i wielotorowa praca psychologiczna, pozwalająca na odnalezienie emocjonalnej przyczyny choroby i trwałą poprawę samopoczucia.

W ramach Food dbamy o:
 • Dobre samopoczucie fizyczne - pomagamy w zakresie stabilizacji jedzenia każdemu kto chce poprawić swoje samopoczucie, zdrowie fizyczne i psychiczne, czy też sylwetkę.
 • Dietoterapia w chorobach - prowadzimy dietoterapię celowaną dla osób z problemami zdrowotnymi: np. chorobami autoimmunizacyjnymi (m.in. Hashimoto, jelito drażliwe, celiakia i inne), cukrzycą, insulinoopornością, PCOS, złymi wynikami krwi, wątpliwościami co do swojego stanu zdrowia.
 • Odchudzanie – prowadzimy dietoterapię celowaną dla osób odchudzających się, z nadwagą, otyłością i przed/po zabiegach bariatrycznych.
 • Alergie - pomagamy ułożyć żywienie dla osób borykających się z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.
 • Ciąża i karmienie - poprzez działanie dietetyczne wspomagamy pary starające się o dziecko (także w chorobach autoimmunologicznych) oraz prowadzimy przyszłe mamy przez ciążę i karmienia (dieta, suplementacja, kondycja psychiczna, treningi).
 • Dzieci - prowadzimy dietoterapię dzieci z problemami zdrowotnymi (m.in. nietolerancje i alergie pokarmowe, celiakia, autyzm) oraz pomagamy w układaniu żywienia dzieci.
W ramach Mood dbamy o:
 • Emocjonalne powody choroby - wspólnie szukamy emocjonalnych powodów choroby, pomagamy zrozumieć przyczynę i uwolnić się od chorobotwórczych – trudnych emocji.
 • Psychologia zdrowia w chorobach cywilizacyjnych - prowadzimy specjalistyczne  konsultacje psychologiczne w chorobach autoimmunologicznych i towarzyszących im problemom psychicznym jak: depresja, obniżony nastrój, przesadna kontrola, nieadaptacyjne radzenie sobie ze stresem, stany lękowe i wszelkie inne reakcje z ciała etc.
 • Opieka psychologiczna dla pacjentów odchudzających się - specjalizujemy się w prowadzeniu terapii dla pacjentów z nadwagą, otyłością, pacjentów bariatrycznych.
 • Zaburzenia odżywiania - pomagamy we wszelakich zaburzeniach jedzenia i regulowaniu emocji poprzez jedzenie.
 • Ciąża, karmienie - pracujemy w zakresie problemów z poczęciem dziecka, z kobietami po poronieniach, w połogu etc.
 • Kobieta w kryzysie - kompleksowo prowadzimy kobiety w kryzysach życiowych, zdrowotnych i egzystencjonalnych
 • Psychodietetyka -  prowadzimy konsultacje psychologiczne i psychodietetyczne w zakresie motywacji, ustanawiania i wytrwania w realizacji celów zdrowotnych.
 • Dzieci - pracujemy w zakresie kondycji psychicznej i regulacji zachowania z dziećmi i nastolatkami.

Chcesz zarezerwować wizytę? Kliknij przycisk poniżej aby przejść do systemu rejestracji.

PRZEJDŹ DO SYSTEMU REZERWACJI