Czym jest Food?

FOOD to zaawansowane postępowanie dietetyczne i dietoterapeutyczne, mające na celu polepszenie pracy jelit i poprawę Twojego samopoczucia fizycznego. Wierzymy, iż ciało jest Twoim sprzymierzeńcem. Gdy ciało czuje się dobrze masz lepsze samopoczucie i energię. Gdy choruje umysł choruje i ciało. Dietoterapia wspiera stan jelit i wpływa na stan zdrowia. Dlatego w Food Mood tak bardzo dbamy o indywidualną i dobrze dobraną dietę. Specjalizujemy się w celowanej diecie w chorobach, procesach autoimmunologicznych, otyłości, zaburzeniach jedzenia i odchudzaniu.

W ramach FOOD dbamy o:
  • Dobre samopoczucie fizyczne – pomagamy w zakresie stabilizacji jedzenia każdemu kto chce poprawić swoje samopoczucie, zdrowie fizyczne i psychiczne, czy też sylwetkę.
  • Dietoterapia w chorobach – prowadzimy dietoterapię celowaną dla osób z problemami zdrowotnymi: np. chorobami autoimmunizacyjnymi (m.in. Hashimoto, jelito drażliwe, celiakia i inne), cukrzycą, insulinoopornością, PCOS, złymi wynikami krwi, wątpliwościami co do swojego stanu zdrowia.
  • Odchudzanie – prowadzimy dietoterapię celowaną dla osób odchudzających się, z nadwagą, otyłością i przed/po zabiegach bariatrycznych.
  • Alergie – pomagamy ułożyć żywienie dla osób borykających się z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.
  • Ciąża i karmienie – poprzez działanie dietetyczne wspomagamy pary starające się o dziecko (także w chorobach autoimmunologicznych) oraz prowadzimy przyszłe mamy przez ciążę i karmienia (dieta, suplementacja, kondycja psychiczna, treningi).
  • Dzieci – prowadzimy dietoterapię dzieci z problemami zdrowotnymi (m.in. nietolerancje i alergie pokarmowe, celiakia, autyzm) oraz pomagamy w układaniu żywienia dzieci.
FOOD – pomogę Ci w:
Redukcja masy ciała
W trwałej redukcji masy ciała i szczupleniu sylwetki we wszelkich etapach. Od niewielkiej zmiany, poprzez nadwagę, otyłość aż po prowadzenie pacjentów bariatrycznych.
Stan zdrowia
W poprawie stanu zdrowia i możliwości realizacji każdych życiowych celów, poprzez wzmocnienie pracy jelit we wszelkich jednostkach chorobowych.
Alergie
W redukcji alergii. nietolerancji pokarmowych, wzdęć, bóli brzucha, nieregularnych wypróżnień.
Samopoczucie
W poprawie samopoczucia, wzroście energii i siły życiowej.
Styl jedzenia
W odnalezieniu Twojego indywidualnego i wyjątkowego stylu jedzenia, który nie będzie dietą i restrykcją a energią, witalnością i dobrym samopoczuciem.
Rodzinne posiłki
W “ogarnięciu” jedzenia dla Ciebie i całej Twojej rodziny.