[tatsu_section bg_color= “” bg_image= “” bg_repeat= “no-repeat” bg_attachment= “scroll” bg_position= “top left” bg_size= “cover” bg_animation= “none” padding= “15px 0px 15px 0px” margin= “0px 0px 0px 0px” border= “0px 0px 0px 0px” border_color= “” bg_video= “0” bg_video_mp4_src= “” bg_video_ogg_src= “” bg_video_webm_src= “” bg_overlay= “0” overlay_color= “” full_screen= “0” section_id= “” section_class= “” section_title= “” offset_section= “” offset_value= “0” full_screen_header_scheme= “background–dark” hide_in= “0”][tatsu_row full_width= “0” no_margin_bottom= “0” equal_height_columns= “0” gutter= “medium” column_spacing= “” fullscreen_cols= “0” swap_cols= “0” row_id= “” row_class= “” hide_in= “0” layout= “1/1”][tatsu_column bg_color= “” bg_image= “” bg_repeat= “no-repeat” bg_attachment= “scroll” bg_position= “top left” bg_size= “cover” padding= “0px 0px 0px 0px” custom_margin= “0” margin= “0px 0px 0px 0px” border= “0px 0px 0px 0px” border_color= “” bg_video= “0” bg_video_mp4_src= “” bg_video_ogg_src= “” bg_video_webm_src= “” bg_overlay= “0” overlay_color= “” animate_overlay= “none” link_overlay= “” vertical_align= “none” column_offset= “0” offset= “0px 0px” z_index= “0” column_parallax= “0” animate= “0” animation_type= “fadeIn” animation_delay= “0” col_id= “” column_class= “” hide_in= “0” layout= “1/1”][tatsu_text max_width= “100” wrap_alignment= “center” animate= “” animation_type= “fadeIn” animation_delay= “0”]

PYTANIA, KTÓRE MUSISZ SOBIE ZADAĆ!

Święta to w pierwszej kolejności czas gorączkowych przygotowań a następnie parę dni objadania się przy stole. 

Stres związany z przygotowaniami do świąt również nie zachęca do treningów na których można by się wyżyć. Za pewne wiele z nas czuje się przytłoczonych świętami, mnóstwem ludzi w sklepach i korkami na mieście. Do tego konflikty z rodziną, bo nikt się sam nie domyśla co ma zrobić. A najczęściej na koniec końców okazuje się, że tyle hałasu o 3 dni objadania się przy stole. Do tego przy Wigilii okazuje się, że masz niezadowoloną teściową/mamę, pokłóconych siostrzeńców, a jeszcze dzieci mają w poważaniu prezenty bo chciały inne. ufff….

Dla wielu z nas czas przygotowań do Świąt to po prostu jest i będzie czas stresujący czas i trzeba to sobie przyznać i zaakceptować.

A gdyby tak podejść do tego inaczej? da się ? chyba wszyscy marzymy o tym żeby święta były relaksujące, pozbawione stresu. Tylko jak to zrobić?

ZAPRASZAM DO ODPOWIEDZENIA SOBIE NA PARĘ PYTAŃ:

• Zadaj sobie pytanie PO CO? I DLA KOGO SZYKUJESZ TE ŚWIĘTA? trzeba przeanalizować czy perfekcyjnie posprzątany dom, przepiękne prezenty, idealna choinka i jeszcze bardziej idealne potrawy nie powodują, że cała rodzina cierpi, ponieważ my szykujemy IDEALNE ŚWIĘTA, i czy nie cierpimy MY, ponieważ stawiamy sobie za wysoko poprzeczkę.

• kolejne ważne pytanie: CO JEST TAK NAPRAWDĘ JEST DLA CIEBIE WAŻNE podczas Świąt? i tu znowu: perfekcyjnie posprzątany dom, przepiękne prezenty, idealna choinka i jeszcze bardziej idealne potrawy CZY czas spędzony z rodziną? wspólne ubieranie choinki, która nie musi być idealna, wsze rodzinne rytuały, które sprawiają Wam radość?

• NA CO TY MASZ OCHOTĘ? czyli czy masz ochotę na te wszystkie rzeczy czy masz ochotę trochę odpuścić? Nie przejmując się opinią innych

• NA CZYJE ŻYCZENIE TAK PĘDZISZ? czy tak naprawdę twoja rodzina tego oczekuje? czy ktoś cię za to ocenia a jeżeli tak to jakie ma do tego prawo?

• i najważniejsze pytanie  czy masz już prezenty dla Wszystkich???…A CZY MASZ PREZENT DLA SIEBIE???? ja na przykład zrobiłam sobie wcześniejszy prezent i dzisiaj byłam się relaksować w saunarium (wiem super, ale przyznam że byłam tam pierwszy raz od pół roku)

• teraz zastanów się jakich TAK NAPRAWDĘ CHCESZ ŚWIĄT?

Nie dajemy Ci naszej odpowiedzi jak przeżyć święta ale mamy nadzieje, że odpowiadając na te pytania uda Ci się na chwilę zatrzymać!!! i zobaczyć, poczuć to na czym Ci zależy.

P.S. zadanie dla Wszystkich: jeszcze przed Świętami obejrzeć film ZŁE MAMUŚKI 2 …serio!!!

 
[/tatsu_text][/tatsu_column][/tatsu_row][/tatsu_section]

Leave a Reply